Justina Vanagaitė – Vilniaus jojimo klubo trenerė, siela, arklių užkalbėtoja ir nenuilstanti energija! Joti pradėjo būdama 13 metų, o 21-ių turėjo pirmas savo mokines, kurios skina laurus įvairiose Lietuvos dailiojo jojimo varžybose ir čempionatuose. Vilniaus jojimo klubo veiklą pradėjo 2013 rugsėjo mėnesį ir jame subūrė ne tik žirginio sporto bei žirgų mylėtojus, bet ir sukūrė vietą, kurioje laikas nepastebimai, tačiau neapsakomai maloniai bėga!

Tačiau kas geriau, jei ne patys žmonės pasakys, kokį žmogų sutiksite? Apie Justiną atsiliepia jos mokinės!

Reikli, griežta, supratinga, atkakli ir jaunatviška, tikra profė, kurią visi jojikai norėtų laikyti šalia. Juk kai ji stebi treniruotę, atrodo, viskas žymiai paprasčiau, teisingiau ir ramiau. O net jei žirgas neklauso, jai užsėdus net labiausiai užsispyrę ristūnai greitai ir paprastai būna sutramdyti ir bėga ramūs bei laimingi. Žodžiai liktų tik žodžiais, bet vigi geriausiai apie trenerio darbą kalba jo auklėtinių rezultatai, pasiekimai varžybose, kurie nesunkiai išduoda, kad mes turime labai profesionalią, puikiai savo darbą išmanančią ir žirgus be galomylinčią trenerę. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę kiekvieną dieną sulaukti naudingų patarimų, kad treniruojuosi pas, mano nuomone, vieną geriausių dailiojo jojimo atstovių mūsų šalyje, gal net už jos ribų 🙂 Linksma, energinga, draugiška, bendraujanti- tikras energijos bei geros nuotaikos užtaisas, be kurio visad judėjimo pilnas žirgynas virstų paprasta arklide: be garsios lietuviškos muzikos, be būrio šurmuliuojančių, įvairiausio amžiaus ir profesijų žmonių, be griliaus vakarėlių ir garsaus, tokio užkrėčiamo juoko… Tada būtų baisiai liūdna, todėl mes visi labai džiaugiamės, kad turime ne tik puikią trenerę, bet ir nuostabų, fainą žmogų:) Du viename, kaip sakoma:) Tokia yra toji visų be galo be krašto, iki Mėnulio ir atgal mylima Justina Vanagaitė. Geriausia Justina pasaulyje 🙂 Rūta N.
Asmeniškai man, Justė yra pati geriausia trenerė. Ji kasdien prisideda prie mano svajonės įgyvendinimo ir padeda žengti laipteliais į priekį dailiojo jojimo sporte, už tai aš jai esu be galo be krašto dėkinga.Valerija Ž.
Justina yra mano trenerė jau 3 metus. Negaliu įsivaizduoti geresnio žmogaus šiam vaidmeniui. Ji moka patarti, paskatinti ir pagirti (nors ir nedažnai, bet nuo to tas pagyrimas tik vertingesnis ). Jos dėka, žirgynas man yra jauki ir maloni vieta, iš kurios ilgai nesinori išvažiuoti. Justė yra šiltas, linksmas ir atviras žmogus. Su ja greitai tampi draugais ir gali ilgai šnekėtis apie bet ką.Marina V.
Man asmeniškai ji ir mama, ir draugė, ir trenere viename. Labai bendraujantis, šiltas žmogus, kurį labai myliu.Ugnė E.

Justinos sportiniai pasiekimai:
Lietuvos dailiojo jojimo čempionė:

 • 2005 metais jaunučių įskaitoje;
 • 2006 metais jaunių įskaitoje;
 • 2006 metais jaunų žirgų įskaitoje;
 • 2007 metais jaunių įskaitoje;
 • 2007 metais jaunų žirgų įskaitoje;
 • 2008 metais jaunių-jaunimo įskaitoje;
 • 2008 metais jaunų žirgų įskaitoje;
 • 2009 metais jaunių-jaunimo įskaitoje;
 • 2009 metais jaunų žirgų įskaitoje;
 • 2010 metais jaunių-jaunimo įskaitoje;
 • 2010 metais jaunų žirgų įskaitoje;